Certyfikaty

W firmie EMATEX dbamy o to, aby w ręce naszych Klientów trafiały wyłącznie produkty najwyższej jakości, które łączą w sobie komfort, trwałość i bezpieczeństwo.

Nasze wyroby produkowane są przez firmę partnerską TIMEX-POLrenomowanego polskiego producenta tekstyliów domowych i hotelowych. Dzięki tak bliskiej współpracy i pełnej kontroli nad produkcją możemy zagwarantować, że oferowane przez nas wyroby spełniają międzynarodowe normy i potwierdzają najwyższą jakość.

Fundamenty naszej jakości:

ISO 13485:2016 – Międzynarodowa norma zawierająca wymagania dotyczące wyrobów medycznych

ISO 13485:2016 – Międzynarodowa norma zawierająca wymagania dotyczące wyrobów medycznych, której celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości wyrobów oraz ich zgodności z wymaganiami prawnymi i oczekiwaniami klientów.

Nasze produkty wytwarzane są z materiałów posiadających certyfikaty Oeko-Tex Standard 100.

Oeko-Tex Standard 100 – Nasze produkty wytwarzane są z materiałów posiadających certyfikaty Oeko-Tex Standard 100. Gwarantuje on, że tkaniny są wolne od substancji szkodliwych (m.in. pestycydów, barwników alergizujących czy metali ciężkich) w stężeniach mogących negatywnie wpływać na zdrowie. Oferowane przez nas wyroby są w pełni bezpieczne nawet dla najbardziej wrażliwej skóry dzieci.

Produkty będące wyrobami medycznymi, zostały zarejestrowane w Europejskiej Bazie Danych o Wyrobach Medycznych EUDAMED.

EUDAMED – Produkty będące wyrobami medycznymi, zostały zarejestrowane w Europejskiej Bazie Danych o Wyrobach Medycznych. Rejestracja ta umożliwia identyfikację każdego wyrobu medycznego oraz wzmacnia bezpieczeństwo pacjentów na terenie Unii Europejskiej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl