Regulamin

Sklep Internetowy Ematex działający pod adresem www.ematex.pl, prowadzony jest przez P.H.U.P "EMATEX" z siedzibą 34-120 Andrychów, ul. Stefana Batorego 36A.

DANE SPRZEDAWCY

P.H.U.P "Ematex"
34-120 Andrychów;
ul. Stefana Batorego 36A;
NIP: 551-22-68-553
REGON: 85246398
tel. +48 662 273 345
e-mail: sklep@ematex.pl

 

WARUNKI OGÓLNE

1.Sklep internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet. Oferta przedstawiona przez sklep Ematex.pl na stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.

2.Ceny produktów są cenami brutto(z należnym podatkiem VAT) i są wyrażone w złotych polskich.

3.W sklepie www.ematex.pl obowiązują ceny produktów wskazane na stronach internetowych z uwzględnieniem aktualnych promocji ogólnych i indywidualnych.

4.Ematex.pl zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w poniższych warunkach oraz zmian cen.

5.Klient składający zamówienie zwany jest w dalszej części regulaminu Zamawiającym.

 

PROCEDURA REALIZACJI I SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

1.Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę www.ematex.pl, telefonicznie, pod numerem +48 662 273 345 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: sklep@ematex.pl

2.Zamówienia poprzez stronę www.ematex.pl mogą składać klienci, którzy założyli indywidualne konto w sklepie Ematex.pl i zalogowali się na swoim indywidualnym koncie klienckim oraz klienci nie posiadający konta klienta w sklepie Ematex.pl

3.Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia.

4.Minimalna wartość zamówienia w sklepie Ematex.pl wynosi 1 zł.

5.Po złożeniu zamówienia na adres Zamawiającego podany podczas rejestracji, bądź podczas składania zamówienia zostanie wysłany e-mail potwierdzający złożenie zamówienia. W wiadomości są wyszczególnione: zamówione produkty, numer zamówienia, kwota należna do wpłaty oraz rachunek bankowy, na który należy dokonać wpłaty.

6.Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w zamówieniu.

7.Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się w dniu wpływu środków płatniczych na konto sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia opłacenia transakcji od operatora przyjmującego szybkie płatności internetowe (PAYU). Zamówienia płatne z góry, które nie zostaną opłacone w ciągu 10 dni od dnia ich złożenia są automatycznie odrzucane (nie będą realizowane). W przypadku płatności za pobraniem czas realizacji zamówienia wynosi 48 godzin.

8.Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

9.Sklep Ematex.pl nie wysyła produktów za granicę Rzeczpospolitej Polskiej.

10.Zamawiający otrzymuje potwierdzenia o zmianie statusu zamówienia na adres e-mail podany w formularzu rejestracji.

11.Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie zamówienia).

12.Do sprzedaży promocyjnej przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności dokonanych wpłat na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

13.Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon fiskalny lub faktura VAT (jeżeli klient tak zadeklaruje w zamówieniu). Paragon fiskalny lub faktura VAT wystawiany jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

14.Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia paragonu/faktury. Klient może wycofać złożone zamówienie w całości do momentu jego wysłania. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z obsługą sklepu internetowego - mailem pod adresem sklep@ematex.pl bądź telefonicznie: +48 662 273 345.

15.Cena brutto (wraz z należnym podatkiem VAT 23%) podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia.

16.Możliwe sposoby dostawy zamówionych produktów:
- poczta polska
- firma kurierska GLS
- odbiór osobisty

17.Koszty dostawy są zależne od formy płatności oraz wielkości zamówienia. Koszt przesyłki ponosi kupujący.

18.Możliwe formy płatności.

Za dokonane w naszym sklepie internetowym zamówienia, klient może zapłacić w następujący sposób:

- poprzez system płatności PAYU (przedpłata);

- bezpośrednim przelewem na rachunek bankowy firmy EMATEX (przedpłata)

NR. KONTA BANKOWEGO

28 8110 0000 2001 0042 5568 0001

 

- pobranie realizowane przez kuriera GLS;

- płatność przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy;

19.Szczegóły dotyczące dostawy i płatności są dostępne w zakładce "Dostawa i płatności".

 

PROMOCJE I RABATY

1. Promocje i rabaty dotyczą wyłącznie zarejestrowanych klientów sklepu.

2. Z promocji może skorzystać każdy użytkownik sklepu, który spełnia warunki promocji wyszczególnione w zakładce „Promocje i Rabaty” przy opisie zasad danej promocji.

3. Właściciel sklepu zastrzega sobie prawo do zmiany zasad promocji.

4. Promocje dotyczą wyłącznie zakupów w sklepie www.Ematex.pl

5. Rabaty indywidualne

- Rabaty indywidualne są przyznawane wyłącznie przez obsługę sklepu www.JackSport.pl

- Rabat zostaje nadany na podstawie indywidualnych ustaleń z obsługą sklepu.

- Zastrzegamy sobie prawo do zmniejszenia bądź zwiększenia wysokości rabatu indywidualnego.

6. Progi rabatowe

- Wartości rabatów dla poszczególnych wartości zamówień zostały szczegółowo określone w zakładce „Promocje i Rabaty”.

- Rabat naliczy się automatycznie po przekroczeniu wartości zamówienia określonej w zakładce „Promocje i Rabaty”

7. Koszt przesyłki/transportu nie jest uwzględniany podczas obliczania wartości zamówienia.

8. Zamówienia przekraczające wielokrotność określonych w promocji kwot nie będą traktowane jako kilka zamówień.

9. Każda akcja promocyjna trwa do wyczerpania zapasów.

10. Rabaty i Promocje nie łączą się ze sobą.

 

REKLAMACJE I ZWROTY

1. Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki.

2. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi jakichkolwiek śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony.

3.W przypadku zwrotu towaru do klient powinien dostarczyć do naszej firmy:
- towar;
- paragon lub faktura;
- oraz wypełnione oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość; - DO POBRANIA

http://serwer1489254.home.pl/ALLEGRO/oswiadczenie_odstapienia.pdf

4. Klient powinien wysłać do nas e-mail z informacją o chęci zwrotu towaru lub poinformować nas o tym telefonicznie, a w ciągu następnych 3 dni zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą/paragonem na adres P.H.U.P "EMATEX", 34-120 Andrychów ul. Stefana Batorego 36A.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość powinno zostać jako skan dołączone do wiadomości e-mail zawierającej rezygnację z zamówienia, lub wydrukowane powinno znajdować się w paczce ze zwracanym produktem.

5. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru.

6. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przez nas przesyłki przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta.

7. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem.

8. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu.

9. Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie internetowej sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Zamawiającego.

10. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest Sąd Rejonowy w Wadowicach.

11. W przypadku zwrotu towaru (nie reklamacyjnego) klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu (tj. koszty wysyłki lub koszty związane z osobistym zwrotem towaru).

12. W przypadku reklamacji klient nie ponosi kosztów zwrotu towaru. Produkt może zostać odesłany na koszt firmy EMATEX.

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Dane osobowe umieszczone są w zabezpieczonej bazie danych sklepu, która jest chroniona przed dostępem osób trzecich. Przetwarzanie danych osobowych zawartych w bazie jest wykonywane tylko i wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia oraz dla celów marketingowych sklepu w celu podnoszenia jakości świadczonych przez nas usług. Przechowywanie danych osobowych jest realizowane zgodnie z zasadami zawartymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Nasi klienci mają prawo do wglądu oraz przetwarzania swoich danych osobowych, a także prawo do wystąpienia o ich usunięcie.

Dane osobowe są również udostępniane firmą kurierskim (GLS, Poczta Polska) - tylko i wyłącznie w celu realizacji dostawy zamówionego na wskazany przez klienta adres.

W celu realizacji płatności dane będą również w sposób szyfrowany przekazywane PayU SA, która to firma jest głównym dostawcą oprogramowania do obsługi płatności on-line w naszym sklepie internetowym.

 

PRAWA AUTORSKIE

Wszystkie treści oraz plik graficzne zawarte na stronie sklepu www.Ematex.pl są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie, przetwarzanie, dystrybucja, lub wszelkie inne formy komercjalizacji tych materiałów poza zakresem prawa autorskiego wymaga pisemnej zgody jego autora lub twórcy. Wszystkie materiały graficzne dotyczące firm (zdjęcia produktów, logotypy) zostały wykorzystane wyłącznie w celu prezentacji poszczególnych produktów i promocji marki.

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

Sklep www.Ematex.pl realizuje płatności za pomocą platformy internetowej payu.pl będącej własnością firmy PayU S.A. Wszelkie operacje finansowe odbywają się na serwerach operatorów i banku. Sklep nie ma dostępu do numerów kart kredytowych ani haseł dostępu do kont bankowych swoich klientów. Więcej o bezpieczeństwie płatności znajdziesz na stronie www.payu.pl

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.Wszystkie dane osobowe są gromadzone wyłącznie na potrzeby firmy EMATEX. Dane podlegają ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97 poz.883). Składając zamówienie klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę EMATEX.

2.W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl