O Firmie

P.H.U.P "EMATEX" SPÓŁKA CYWILNA

Istniejemy na polskim rynku już od kilku lat. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży hurtowej a także detalicznej tekstyliów domowych i innych wyrobów włókienniczych.

Nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością, trwałością a także nowoczesnym wzornictwem i szeroką gamą kolorystyczną.

Są doceniane zarówno przez klientów z Polski jak i z zagranicy.

Współpracujemy z wybitnymi specjalistami z dziedziny projektowania i konstrukcji tekstyliów, co zapewnia nam najnowsze wzornictwo, najwyższą jakość i spełnienie oczekiwań rynku.

W naszej głównej ofercie handlowej znajdą Państwo:

  • Serwety i obrusy ze wzorami świątecznymi produkcji polskiej - drukowane z zastosowaniem farb brokatowych złotych, srebrnych oraz farb termoaktywnych (puchnących) na tkaninie poliestrowej lub bawełnianej.
  • Obrusy - 100% poliester, wykończenie plamoodporne - dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i wzorniczej (jednobarwne, żakardowe, drukowane).
  • Komplety Pościeli o składzie 100% bawełna lub 67% bawełna, 33% poliester. Dostępne w bogatej gamie kolorystycznej i wzorniczej.
  • PRZEŚCIERADŁA - frotte, jersey, bawełniane, satynowe oraz flanelowe.

 

Oferowane przez nas towary spełniają obowiązujące wymagania Unii Europejskiej w zakresie ochrony bezpieczeństwa i zdrowia.

Opakowania produktów są również zgodne z dyrektywą UE 94/62/EC o odpadach opakowaniowych.

Realizując zamiary i spełniając oczekiwania Klientów pragniemy jednocześnie budować wzajemną lojalność i zaufanie na co dzień.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl